Super Bowl XXXIV

Super Bowl XXXIV (vai Super Bowl 34) bija Super Bowl spēle starp Sentluisas "Rams" un Tenesī "Titans" Nacionālās futbola līgas (NFL) čempionāta 1999. gada regulārās sezonas čempionvienību. Rams uzvarēja Titans ar 23:16. Spēle notika 2000. gada 30. janvārī Džordžijas Domā Atlantā, Džordžijas štatā. Tā vislabāk palikusi atmiņā ar spēles pēdējo spēli, kurā Maiks Džounss no Sentluisas komandas pie viena jarda līnijas, laikam beidzoties, pieveica Kevinu Daisonu no Tenesī, tādējādi neļaujot Tenesī gūt piezemējumu, kas varēja izlīdzināt spēles rezultātu.

Spēle

Spēles sākumā abas komandas nespēlēja labi. Sentluisas komanda pirmajā puslaikā sešas reizes iekļuva Tenesī "sarkanajā zonā" (pēdējie 20 jardi), taču guva tikai četrus vārtus - trīs vārtus un vienu piezemējumu. Viņi netrāpīja vienus vārtus, bet vēl vienus bija spiesti pārtraukt sliktas piespēles dēļ. Arī Tenesī pirmajā puslaikā neizmantoja vienu vārtu golu. Tādējādi Sentluisas komanda puslaikā atradās vadībā ar 16:0. Otrajā puslaikā Tenesī atspēlējās, gūstot divus piezemējumus, taču tikai vienā no tiem guva papildpunktus, bet pēc tam izlīdzināja rezultātu ar vārtu guvumu. Pēc tam Sentluisas komanda guva vārtus tikai vienas spēles laikā, lai atkal izvirzītos vadībā (23:16), kad līdz spēles beigām bija palikušas mazāk nekā divas minūtes. Kad bija atlicis tikai viens pārtraukums, Tenesī centās iebraukt gala zonā, lai gūtu piezemējumu, kas varētu izlīdzināt rezultātu, ja viņi būtu guvuši papildpunktus. Tomēr pēc tam, kad viņi bija izmantojuši atvēlēto laiku un līdz spēles beigām bija atlikušas tikai sešas sekundes, Kevins Daisons tika pieķerts pie viena jarda līnijas. Laiks beidzās, un Sentluisas komanda izcīnīja uzvaru.

Vērtīgākais spēlētājs (MVP)

Par spēles vērtīgāko spēlētāju (MVP) tika atzīts Sentluisas komandas aizsargs Kurts Vorners.