2006. gada spēle Čikāgas "Bears" - Arizonas "Cardinals"

2006. gada spēle Čikāgas "Bears" - Arizonas "Cardinals" bija futbola spēle starp Čikāgas "Bears" un Arizonas "Cardinals" 2006. gadā. Spēle tika rādīta pirmdienas nakts futbola televīzijas kanālā. Spēle notika Fīniksas Universitātes stadionā 2006. gada 16. oktobrī. Bears uzvarēja Cardinals ar 24:23 pēc tam, kad viņi zaudēja ar 20 punktu pārsvaru. Bears aizsarga Rex Grossman metienus Cardinals aizsardzība pārtvēra 4 reizes. Neskatoties uz šo problēmu, Bears spēja atspēlēties un uzvarēt spēles otrajā puslaikā. Spēle kļuva slavena pēc tam, kad Cardinals treneris Deniss Grīns intervijā žurnālistiem kļuva ļoti dusmīgs, un tā ir viena no labākajām atgriešanās reizēm NFL vēsturē.

Spēle

Cardinals sāka spēcīgi, jo Matt Leinart iemeta 2 piezemējuma piespēles. Rex Grossman nebija tik labs, jo aizsardzība atņēma viņam bumbu 6 reizes. Bears spēle atgriezās 3. ceturtdaļā, jo bumbas metējs Robijs Gūlds guva Bears pirmos punktus. Bears aizsardzība guva divus punktus, un Bears izvirzījās vadībā pēc tam, kad debitants Devins Hesters guva uzvaras piezemējumu 83 jardu tālmetienā. Cardinals centās atspēlēties, bet viņu sitienu izpildītājs Nīls Rekers netrāpīja uzvaras metienu.

Dennis Green

"

Lāči ir tādi, par kādiem mēs tos uzskatījām. Viņi ir tādi, kādi mēs domājām, ka viņi ir. Mēs ar viņiem spēlējām pirmssezonā - kurš, pie velna, uzņemas trešo pirmssezonas spēli, it kā tā būtu muļķība? Muļķības! Mēs ar viņiem spēlējām trešajā spēlē - visi nospēlēja trīs ceturtdaļas - Lāči ir tādi, kādi mēs domājām, ka viņi ir! Tieši tāpēc mēs devāmies uz šo nolādēto laukumu. Tagad, ja vēlaties viņus kronēt, tad kronējiet viņu pakaļu! Bet viņi ir tādi, par kādiem mēs viņus uzskatījām! Un mēs viņus atlaidām!

"

Spēle sasniedza jaunu slavas līmeni pēcspēles intervijas laikā. Mierīgais "Cardinals" treneris Deniss Grīns intervijā sāka kliegt un sūdzēties ar rupjiem vārdiem, kā arī sist pa mikrofonu. Gadu vēlāk šī intervija kļuva par daļu no alus reklāmas.

Pēc spēles

Pēc spēles Bears uzvarēja ar 13-3 un devās uz Super Bowl XLI. Viņi zaudēja Indianapolis Colts 29-17. Vēlāk Grosmens tika atbrīvots un kļuva par Hjūstonas Texans un Vašingtonas Redskins komandas biedru.

Cardinals piedzīvoja neveiksmi 5-11, Grīns tika atlaists, un par jauno treneri kļuva Kens Višenhants, kurš aizveda Arizonu uz Super Bowl XLIII, kur viņi zaudēja Pitsburgas Steelers ar 27-23. Pēc diviem gadiem Leinārts tika atbrīvots un pievienojās Texans, un 2012. gada NFL sezonā viņš joprojām spēlē šajā komandā.